Urządzenia wentylacyjne i odpylające
Urządzenia wentylacyjne i odpylające
Urządzenia odpylające dla górnictwa
Urządzenia odpylające dla górnictwa
Wentylatory górnicze
Wentylatory górnicze
Tłumiki hałasu
Tłumiki hałasu
Lutnie wirowe
Lutnie wirowe
zaproszenie targi
zaproszenie targi

 

Miejsce rejestracji firmy

Wola Kałkowa 29
99-311 Bedlno
NIP: 775-100-84-31
REGON: 610232238

Prezes

 

 

Administrator sieci, Rekrutacja

 

 

Dyrektor Generalny

dr Ryszard Krzykowski

Tel.: 89 539 19 66
E-mail: r.krzykowski@ekowin.pl


mgr inż. Karolina Krzykowska
Tel.: 605 08 04 20
E-mail: k.krzykowska@ekowin.pl

 

mgr Marta Krzykowska
Tel.: +48 607 86 94 66
E-mail: m.krzykowska@ekowin.pl

Zakład Katowice

Al. Korfantego 79
40-161 Katowice
Tel.: 0048 32 259 25 68
E-mail: ekowin@ekowin.pl

Dyrektor Oddziału

mgr inż. Izabela Bromboszcz

Tel.: +48 695 85 85 12

Tel.: 0048 32 259 25 68

E-mail: i.bromboszcz@ekowin.pl

Kierownik ds Handlowych

mgr inż. Adam Chwałek

Tel.: +48 725 039 742

E-mail: a.chwalek@ekowin.pl

Zakład Olsztyn

ul. Sprzętowa 3/14
10-467 Olsztyn
Tel./fax: 0048 89 539 19 66
E-mail: ekowin@ekowin.pl

Sekretariat
Pełnomocnik ds. administracji i transportu

mgr Dorota Fabisiak

Tel./fax: 0048 89 539 19 66
E-mail: d.fabisiak@ekowin.pl

Kierownik ds Zaopatrzenia

Teresa Zaciura
Tel.: +48 695 85 85 11
E-mail: t.zaciura@ekowin.pl

Zakład Piotrowice k. Łowicza

Piotrowice 53
99-423 Bielawy
Tel./fax: 0048 46 838 20 22
E-mail: ekowin@ekowin.pl

Dystrybucja węgla i opału

 

 

 

 

Kierownik Zakładu Remontowego

 

 

 

Brygadzista Zakładu Remontowego

 

 

mgr Wiesława Rosa

Tel. +48 601 782 055

Tel./fax: 0048 46 838 20 22

E-mail: sklad.piotrowice@ekowin.pl

 

mgr Aneta Karolczyk

Tel. +48 601 252 013

E-mail: a.karolczyk@ekowin.pl

 

Andrzej Ryszkowski

Tel. +48 695 848 513

 

Kierowcy

 

 

 

PRODUCENT URZĄDZEŃ

Piotr Smela
Tel.: 0048 46 838 20 22

Bogdan Wysocki
Tel.: +48 601 25 15 63

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
WIROMAG Sp. z o.o.
ROGIEDLE 24B
11-135 LUBOMINO
POLSKA
telefon:048 89 533 32 02
faks:  048 89 533 32 02
e-mail: wiromag@gmail.com
www.wiromag.pl