Urządzenia wentylacyjne i odpylające
Urządzenia wentylacyjne i odpylające
Urządzenia odpylające dla górnictwa
Urządzenia odpylające dla górnictwa
Wentylatory górnicze
Wentylatory górnicze
Tłumiki hałasu
Tłumiki hałasu
Lutnie wirowe
Lutnie wirowe
zaproszenie targi
zaproszenie targi

O firmie EKO-WiN

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe "EKO-WiN" z siedzibą w Woli Kałkowej 29, 99-311 Bedlno powstało z inicjatywy jego właściciela Ryszarda Krzykowskiego 3 sierpnia 1995 roku. Firma została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej w Urzędzie Gminy Bedlno pod nr 363. Początkowo działalność polegała na handlu opałem i usługach transportowych. Z biegiem czasu nastąpiło poszerzenie działalności o sprzedaż nawozów oraz sprzedaż urządzeń odpylających. Aktualnie firma jest jedynym z liczących się na rynku dystrybutorem maszyn i urządzeń górniczych, w tym jedynym dostawcą urządzeń odpylających typu UO, lutni wirowych typu WIR  i wentylatorów typu GWE. 


Firma systematycznie bierze udział w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Hutnictwa i Metalurgii w Katowicach, zapoznając klientów z nowościami wprowadzonymi w urządzeniach odpylających. "EKO-WiN" zawdzięcza swoją pozycję stałej, zintegrowanej i wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej. Mimo zmieniających się warunków gospodarczych w Polsce nie obserwuje się tu większej rotacji pracowników. Właściciel stawiając na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług w 2004 roku wdrożył i certyfikował system jakości; dlatego na co dzień zarówno on, jak i pracownicy "EKO-WiN" realizują przyjętą politykę: 


Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów i utrzymać wypracowaną na rynku pozycję P.H.U. "EKO-WiN" przykłada wielką wagę do utrzymania na odpowiednim poziomie jakości sprzedawanych wyrobów i świadczonych usług. Ustalone i realizowane przez firmę cele jakościowe wskazują na kierunek rozwoju firmy. 

W swoich działaniach Prezes P.H.U. "EKO-WiN" i kadra pracownicza zobowiązują się i zapewniają profesjonalną obsługę: dotrzymywanie terminów i warunków dostaw, gwarancji, atrakcyjne kształtowanie cen i warunków płatności, dbanie, aby powierzone przez klienta zadania były realizowane zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz standardami Unii Europejskiej. Ciągła ocena i doskonalenie Systemu Zarządzania w efekcie pozwala osiągnąć pełną satysfakcję klienta.

PHU "EKO - WiN" Sp. z o.o. jest od wielu lat w ciągłej współpracy z producentem urządzeń odpylających oraz dyszy wirowych - Przedsiębiorstwem Wielobranżowym WIROMAG Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście. Zachęcamy do monitorowania strony: www.wiromag.pl.