Aktualne oferty pracy:

W związku z dynamicznym rozwojem segmentu wentylatorów do tuneli, Firma EKO-WiN Sp. z o.o., lider w produkcji wentylatorów
i jedyny dostawca urządzeń odpylających, poszukuje kandydatów do pracy na następujących stanowiskach:

  • Spawacz,
  • Ślusarz,
  • Technik mechanik,
  • Automatyk

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Piotrowicach (pow. łowicki)

Opis stanowisk pracy:

  • spawanie w technologii MIG/MAG w osłonie CO2;
  • samodzielna obsługa maszyn CNC, giętarka, walcarka, ploter plazmowy;
  • wybór materiałów do produkcji urządzeń, ich przygotowanie i obróbka na maszynach CNC;
  • praca na materiałach takich jak: stal, aluminium i materiały sztuczne;
  • produkcja korpusów urządzeń (np. wentylatorów);
  • produkcja tłumików do wentylatorów;
  • remonty maszyn i urządzeń produkowanych przez firmę;
  • utrzymanie maszyn w należytym stanie technicznym poprzez systematyczne przeglądy, naprawy, konserwacje;
  • prace transportowe przy użyciu wózka widłowego;
  • transport wyrobów do odbiorcy samochodem ciężarowym firmy;

Wymagania:

  • uprawnienia spawacza;
  • wykształcenie min. zawodowe;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość obsługi maszyn CNC;
  • podstawowa obsługa komputera;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy zarówno indywidualnej, jak
    i zespołowej;
  • wysoka jakość pracy; dokładność, rzetelność, samodzielność;
  • prawo jazdy kat. C+D, mile widziane uprawnienia HDS;
  • uprawnienia operatora wózka widłowego;
  • mile widziane uprawnienia na wciągniki i suwnice z poziomu zero.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na wyżej wymienionych stanowiskach ;
  • umiejętność projektowania w AutoCAD;
  • doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach;
  • twórcze wykorzystanie posiadanych umiejętności.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży;
  • w pełni wyposażone, nowoczesne stanowiska pracy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę na pełny lub część etatu;
  • terminowe wynagrodzenie
  • premie w zależności od efektów pracy po okresie próbnym;
  • nowoczesne zaplecze socjalne,
  • narzędzia, odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej;
  • wyjazdy zagraniczne na targi;
  • szkolenia;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: dr inż. Karolina Krzykowska-Piotrowska (k.krzykowska@ekowin.pl).

Tel. 605-080-420

W CV proszę zawrzeć klauzulę:

” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Firma EKO-WiN będąca liczącym się na rynku producentem i dystrybutorem urządzeń górniczych i wentylatorów do tuneli poszukuje kandydata na stanowisko:

  • Kierowca

Siedziba firmy: Piotrowice k/Łowicza

Opis stanowiska:

  • Kierowanie powierzonym pojazdem stosownie do potrzeb przedsiębiorstwa;
  • Dokonywanie codziennej obsługi powierzonego pojazdu;
  • Utrzymywanie powierzonego pojazdu w należytym stanie technicznym i należytej czystości;
  • Obsługa floty samochodowej;

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej;
  • prawo jazdy kat. B, C, C+E;
  • Nadzór nad jakością towaru, sposobem jego załadunku i wyładunku;
  • Należyte zabezpieczenie ładunku przed ubytkiem i kradzieżą;
  • Przestrzeganie minimalnej ładowności na poziomie 25 ton i maksymalnej nie przekraczającej dopuszczalnej wskazanej w dowodzie rejestracyjnym;
  • Nadzór nad powierzonymi sprzętami firmowymi (zgłaszanie usterek, serwisowanie);
  • Właściwe reprezentowanie przedsiębiorstwa na zewnątrz w kontaktach z przedstawicielami zleceniodawcy;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży;
  • w pełni wyposażone, nowoczesne stanowisko pracy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i stabilne wynagrodzenie w ramach umowy
    o pracę;
  • pracę na pełny etat lub część etatu;
  • wyjazdy zagraniczne na targi i konferencje;
  • możliwość skorzystania z zaplecza socjalnego, w tym mieszkania pracowniczego.

Praktyki studenckie w PHU „EKO – WIN”

Osoba ubiegająca się o odbycie praktyki studenckiej w PHU „EKO – WIN” powinna:

  • studiować na kierunku związanym z zakresem działalności PHU „EKO – WIN” m.in. aerologia górnicza, wentylacja, energetyka, ekonomia, administracja, transport, logistyka, zarządzanie, marketing;
  • ukończyć co najmniej drugi rok studiów inżynierskich lub licencjackich;
  • w stopniu zaawansowanym posługiwać się językiem angielskim lub innym językiem obcym;
  • w stopniu zaawansowanym obsługiwać pakiet MS Office;
  • posiadać umiejętność kreatywnego myślenia, pracy indywidualnej oraz zespołowej.

Praktyka studencka w PHU „EKO – WIN”:

  • jest nieodpłatna;
  • trwa miesiąc;
  • odbywa się pod kierunkiem opiekuna merytorycznego;
  • kończy się wydaniem zaświadczenia o odbyciu praktyki;
  • może odbyć się w jednej z trzech filii wybranych przez studenta: Olsztyn, Piotrowice koło Łowicza, Katowice.

W celu ubiegania się o przyjęcie na praktykę studencką należy przesłać CV na adres k.krzykowska@ekowin.pl w tytule wpisując „Praktyka studencka” oraz filię, w której aplikant chciałby odbyć praktykę (np. Praktyka studencka Olsztyn).

Staż absolwencki w PHU „EKO – WIN”

Osoba ubiegająca się o odbycie stażu absolwenckiego w PHU „EKO – WIN” powinna:

  • mieć wykształcenie związane z zakresem działalności PHU „EKO – WIN” m.in. aerologia górnicza, wentylacja, energetyka, ekonomia, administracja, transport, logistyka, zarządzanie, marketing;
  • przedłożyć kopię dyplomu ukończenia studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich;

Staż absolwencki w PHU „EKO – WIN”:

  • jest odpłatny;
  • trwa od 1 do 6 miesięcy;
  • kończy się wydaniem zaświadczenia o odbyciu stażu;
  • może odbyć się w jednej z trzech filii wybranych przez absolwenta: Olsztyn, Piotrowice koło Łowicza, Katowice;
  • wymaga od kandydata uczestniczenia w zadaniach, projektach i przetargach realizowanych przez firmę.

W celu ubiegania się o przyjęcie na staż absolwencki należy przesłać CV oraz kopię dyplomu ukończenia studiów na adres k.krzykowska@ekowin.pl w tytule wpisując „Staż absolwencki” oraz filię, w której aplikant chciałby odbyć staż (np. Staż absolwencki Olsztyn).

Praca w PHU „EKO – WIN”

Rekrutacja na praktyki i staże trwa cały rok.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.