Informacje o EKO-WiN

PHU Eko-Win Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Sprzętowa 3/14, 10-467 Olsztyn, powstało z inicjatywy jego właściciela Ryszarda Krzykowskiego 3 sierpnia 1995 roku. Początkowo działalność polegała na handlu opałem i usługach transportowych. Z biegiem czasu nastąpiło poszerzenie działalności o sprzedaż nawozów oraz sprzedaż urządzeń odpylających. Aktualnie firma jest jedynym z liczących się na rynku dystrybutorem maszyn i urządzeń górniczych, w tym jedynym dostawcą urządzeń odpylających typu UO, lutni wirowych typu WIR  i wentylatorów typu GWE.

Działamy po to, aby zaspokajać nieustannie zwiększające się potrzeby polskich i zagranicznych konsumentów w sektorze przemysłu wydobywczego, oferując im nowoczesne rozwiązania polskiej myśli technicznej w zakresie odpylania i przewietrzania.

Nasze wartości:

  • zapewnienie naszym klientom usług i dostaw na najwyższym poziomie
  • zaufanie i uczciwość
  • dynamizm i nowoczesność
  • profesjonalizm
  • wykwalifikowana kadra
  • ciągły rozwój

Prezes Zarządu dr Ryszard Krzykowski

Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów i utrzymać wypracowaną na rynku pozycję P.H.U. „EKO-WIN” przykłada wielką wagę do utrzymania na odpowiednim poziomie jakości sprzedawanych usług. Ustalone i realizowane przez Firmę cele jakościowe wskazują kierunek rozwoju Firmy.

 

W swoich działaniach Prezes P.H.U. „EKO-WIN” i kadra pracownicza zobowiązują się i zapewniają profesjonalną obsługę: dotrzymanie terminów i warunków dostaw, gwarancji, atrakcyjne kształtowanie cen i warunków płatności, dbanie, aby powierzone przez Klienta zadania były realizowane zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 oraz standardami Unii Europejskiej.

 

Ciągła ocena i doskonalenie Systemu Zarządzania w efekcie pozwala osiągnąć pełną satysfakcję klienta.

Firma systematycznie bierze udział w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Hutnictwa i Metalurgii w Katowicach, zapoznając klientów z nowościami wprowadzonymi w urządzeniach odpylających. „EKO-WiN” zawdzięcza swoją pozycję stałej, zintegrowanej i wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej. Mimo zmieniających się warunków gospodarczych w Polsce nie obserwuje się tu większej rotacji pracowników. Właściciel stawiając na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług w 2004 roku wdrożył i certyfikował system jakości; dlatego na co dzień zarówno on, jak i pracownicy „EKO-WiN” realizują przyjętą politykę:

Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów i utrzymać wypracowaną na rynku pozycję P.H.U. „EKO-WiN” przykłada wielką wagę do utrzymania na odpowiednim poziomie jakości sprzedawanych wyrobów i świadczonych usług. Ustalone i realizowane przez firmę cele jakościowe wskazują na kierunek rozwoju firmy.

W swoich działaniach Prezes P.H.U. „EKO-WiN” i kadra pracownicza zobowiązują się i zapewniają profesjonalną obsługę: dotrzymywanie terminów i warunków dostaw, gwarancji, atrakcyjne kształtowanie cen i warunków płatności, dbanie, aby powierzone przez klienta zadania były realizowane zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz standardami Unii Europejskiej. Ciągła ocena i doskonalenie Systemu Zarządzania w efekcie pozwala osiągnąć pełną satysfakcję klienta.