Kontakt

Miejsce rejestracji firmy

Sprzętowa 3/14
10-467 Olsztyn
NIP: 739 30 88 388
REGON: 510938020

Prezes

dr Ryszard Krzykowski

(+48) 89 539 19 66
r.krzykowski@ekowin.pl

Administrator sieci, Rekrutacja

dr Karolina Krzykowska

(+48) 605 08 04 20
k.krzykowska@ekowin.pl

Dyrektor Generalny

mgr Marta Krzykowska

(+48) 607 86 94 66
m.krzykowska@ekowin.pl

Zakład Katowice

Al. Korfantego 79
40-161 Katowice
(+48) 32 259 25 68
 ekowin@ekowin.pl

Dyrektor Oddziału

mgr inż. Izabela Bromboszcz

(+48) 695 85 85 12
 (+48) 32 259 25 68
i.bromboszcz@ekowin.pl

Kierownik ds Handlowych

mgr inż. Adam Chwałek

(+48) 725 039 742
a.chwalek@ekowin.pl

Zakład Olsztyn

ul. Sprzętowa 3/14
10-467 Olsztyn
FAX (+48) 89 532 00 66
 ekowin@ekowin.pl

Sekretariat
Kierownik ds. administracji i transportu

mgr Dorota Fabisiak

FAX (+48) 89 539 19 66
d.fabisiak@ekowin.pl

Kierownik ds Zaopatrzenia

Teresa Zaciura

(+48) 695 85 85 11
t.zaciura@ekowin.pl

Zakład Piotrowice k. Łowicza

Piotrowice 53
99-423 Bielawy
FAX (+48) 46 838 20 22
sklad.piotrowice@ekowin.pl
 ekowin@ekowin.pl

Dystrybucja węgla i opału

mgr Wiesława Rosa

(+48) 601 782 055
FAX (+48) 46 838 20 22
sklad.piotrowice@ekowin.pl

Kierownik Zakładu Remontowego

mgr Aneta Karolczyk

(+48) 601 252 013
a.karolczyk@ekowin.pl

Brygadzista Zakładu Remontowego

Andrzej Ryszkowski

(+48) 695 848 513

Kierowcy

Piotr Smela

(+48) 46 838 20 22

Bogdan Wysocki

(+48) 601 25 15 63

Współpartner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
WIROMAG Sp. z o.o.
ROGIEDLE 24B
11-135 LUBOMINO

FAX (+48) 89 533 32 02
 wiromag@gmail.com
 www.wiromag.pl

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Wróć do góry